VIP Araç Kiralama

Sihirbaz Organizasyon en son model, en teknolojik sistemlerle donatılmış tamamı VIP araçlardan oluşan araç portföyü, protokol bilgisine sahip özel eğitim almış ve konusunda uzman personeli ile önemli iş toplantılarınızı, düğün nişan ve özel günlerinizi, sanatçıların turnelerini, kişiye özel transferlerinizi ve tüm VIP gezi organizasyonlarınızı en iyi şekilde koordine ederek, bu alandaki en kaliteli hizmeti beğeninize sunmaktadır.

Sihirbaz Organizasyon bünyesinde normal araç bulundurmamaktadır. Rent a car firması değildir,  sadece özel şoförlü VIP araç kiralama şirketidir, tüm yurt çapında hizmet vermektedir.

Ömrünüzün o en değerli anlarında, tüm dünyanın en zirvede gördüğü araçlar olan limuzinlerde olmak sizin de hakkınız.İş görüşmenize VIP minibüsünüzden özel şoförünüz ve eskortunuz eşliğinde inerek gitmenin size katacağı prestiji düşünün.Mezuniyet balonuza Ferrari ya da Porche otomobilinizle gitmek kadar havalı daha ne olabilir? Yurtdışından gelen konuklarınızı üniversite mezunu, dil bilen, son derece şık, güleryüzlü şoför ve hosteslerimizin makam araçlarımız ile karşılanmasının etkisi tartışılabilir mi?

“Hey taksi!” rahatlığında, “Alo taksi” konforunu oluşturup, kişi ve gruplara (1-45 işi/araç) hızla ve kolayca en kaliteli hizmeti en uygun fiyata verebilmekteyiz. Minibüs, lüks minibüs, midibüs, otobüs, limuzin, lüks otomobil ve özel donatımlı araç kiralama, hava alanı transferleri hizmetleri verilmektedir. İhtiyacınız olan insan taşımacılığı ile ilgili tekliflerin tümünü bize yönlendirebilir, kurumsal ve size özel çözümleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz